Новини
08.04.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала ризики будівництва на новій локації компанії «МАРТІФЕР СОЛАР УА»

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», в рамках укладеного договору, застрахувала будівельно-монтажні ризики і відповідальність компанії «Мартіфер Солар УА» за новим проектом клієнта у Вінницькій області.

08.04.2013

В Одесі відкрився новий автосалон КІА!

Дилерська мережа офіційного дистриб’ютора КІА в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», продовжує експансію: вона збільшила свою присутність на українському ринку до 68 автосалонів.

04.04.2013

KІА виграв 4 нагороди в престижному конкурсі ‘red dot’ design awards за свої компактні моделі!

- Новий Kia pro_cee'd здобув звання "Кращий з кращих" - Також лаври переможців дістались KІА cee'd, cee'd Sportswagon і новому KІА Carens

01.04.2013

В сервісній мережі УкрАВТО стартує нова акція: Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!

Традиційно, на початку весни Корпорація УкрАВТО проводить масштабну сервісну підготовку автомобілів до нового сезону. В цьому році, компанія пропонує своїм клієнтам нову сервісну акцію «Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!, в рамках якої автовласники матимуть можливість не лише оздоровити своє авто, а й зекономити чималі гроші. Спортивно-оздоровча програма діятиме з 18 березня по 30 квітня у всій сервісній мережі УкрАВТО.

22.03.2013

Автомобілі ЗАЗ 2012 року з безпрецедентними знижками!

Кампанія «Повний розпродаж» на всю модельну лінійку ЗАЗ 2012 випуску, яка стартувала в лютому, триває! Протягом усього періоду дії кампанії кожен має унікальну можливість стати власником нового автомобіля ЗАЗ за максимально зниженими цінами.