Про автоцентр

Автоцентр  "Хмельниччина-Авто", що  входить до складу   корпорації "УкрАвто",  має понад 50-річний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку.

На сьогоднішній день до складу товариства "Хмельниччина-Авто входить підприємство в м.Хмельницькому, а також філії  в районних центрах: Кам’янець-Подільському, Старокостянтинові. 

Основні напрямки діяльності "Хмельниччини-Авто" – це реалізація оригінальних запчастин, надання автосервісних послуг.

Автоцентр "Хмельниччина-Авто" являється офіційним представником таких автомобільних брендів, як Mercedes-Benz, КІА, ЗАЗ, LADA, CHERY, а також  мало- та середньотонажних автомобілів  ТАТА, JAC, автобусів  I-VAN, тракторів LS tractor.  Ці  автомобілі зарекомендували себе на авторинку  України як якісні, комфортабельні, економічні  та надійні  транспортні засоби.
Мешканці міста Хмельницького та області мають можливість не тільки придбати будь-який бажаний автомобіль з представленого модельного ряду, а й скористатися послугами  з   технічного обслуговування та ремонту автомобілів на високотехнологічному обладнанні потужного сервісного центру. Надаються послуги по інструментальному контролю для  державного техогляду.
Для допомоги  власникам автівок у складних ситуаціях діє цілодобова евакуація.  Крім того, в автомагазинах компанії  представлений   широкий асортимент оригінальних запчастин, автохімії та аксесуарів.
На всі види робіт та матеріали надається гарантія
Враховуючи, що з кожним роком збільшується парк автомобілів, до того ж їх  модельний ряд  надзвичайно широкий, автоцентр  ставить перед собою завдання допомогти власнику автомобіля по забезпеченню необхідними якісними і сертифікованими запасними частинами і матеріалами, надати допомогу в ремонті і технічному обслуговуванні автомобіля.
Нові конструкції систем автомобіля, сучасне обладнання вимагає і висококваліфікованого підходу в технічному обслуговуванні і ремонті автомобіля, вимагає відповідного рівня підготовки фахівців. Більшість спеціалістів  "Хмельниччини-Авто" пройшли підготовку з отриманням відповідних сертифікатів в навчальних центрах корпорації "УкрАвто" в м. Києві, Запоріжжі та у власному в м. Хмельницькому.
Турбота про наших клієнтів  розпочинається зі сприяння у придбанні автомобілів.  Але наш зв’язок із клієнтом не  закінчується  з оформленням покупки автомобіля. Власники автомобілів відвідують сервісні  центри "Хмельниччини-Авто" для проходження  техобслуговування автомобілів, і наші працівники з радістю допомагають їм у цьому. Для підтримки   високого рівня  надання послуг     проводиться постійне телефонне постсервісне  опитування  замовників на предмет задоволення якістю, термінами виконання робіт та відношенням персоналу.