Автомобіль Mercedes-Benz EQE SUV

Ціну уточнюйте у дилера

Позашляховик EQE від Mercedes-Benz.

Нові рівні сучасної розкоші. 

Чіткі лінії підкреслюють прогресивну динаміку та спортивні пропорції, що супроводжуються чуттєвою чіткістю та плавними переходами. Всередині MBUX Hyperscreen і цифровий світ кольорів розставляють емоційні акценти, чому сприяють високоякісні елементи обробки і витримане відчуття простору. Системи допомоги при керуванні автомобілем, інтелектуальна навігація та відмінний шумовий комфорт перетворюють навіть далекі відстані на надзвичайно розслаблюючі подорожі.

Виразний дизайн із найвищими стандартами функціональності та аеродинаміки: це те, чим новий позашляховик EQE вражає у екстер'єрі. Його динамічні пропорції посилюють це враження та відсилають до ретельно змодельованих поверхонь, зменшених стиків та плавних переходів. Ось що виходить, коли EQE стає позашляховиком.

Новий позашляховик EQE є універсальною моделлю у сегменті повністю електричних розкішних позашляховиків. Безкомпромісний, потужний електричний автомобіль із запасом ходу, що підходить для далеких поїздок. Насолоджуйтесь керуванням нового покоління вже сьогодні: спортивним, розкішним і поєднаним із цифровими технологіями. І таким, що завжди вражає ультрасучасним інтер'єром із опціональним гіперекраном MBUX.

Продуктивність та емоційність у гармонії з ефективною електричною мобільністю – позашляховик EQE демонструє це у взаємодії багатьох відповідних інновацій. Сюди ж входять кілька варіантів відновлення енергії за допомогою рекуперації, а також сталість потужності та керування енергоспоживанням. ECO Assistant визначає найбільш ефективний стиль водіння, який підтримує складна теплова концепція. Стандартний тепловий насос використовує відпрацьоване тепло електроприводу та високовольтної батареї для обігріву салону. А коли справа доходить до зарядки, Mercedes-Benz просуває використання електроенергії з відновлюваних джерел.

З новим позашляховиком EQE ви випробуєте повністю електричне водіння для всіх органів чуття. Як окрема опція або у складі привабливих пакетів Advanced і Premium пропонується вибір додаткового високотехнологічного обладнання, яке, ймовірно, можна знайти у такому вигляді тільки в Mercedes-Benz. Особливо яскравими прикладами є система KEYLESS-GO, система об'ємного звучання Burmester® або Sound Experience в салоні.