Автомобіль Mercedes-Benz EQS

Ціну уточнюйте у дилера

Чіткий стиль купе з плавними лініями характеризує силует EQS. Задні 3D-ліхтарі у вигляді вигнутої спіралі. Особлива елегантність: приховані ручки дверей. Легендарна зірка у чарівному новому інсценуванні - облицювання радіатора з орнаментом Mercedes-Benz і світлові смуги в передній і задній частині випромінюють благородний модернізм. Обидві лінії виконання - AMG Line і Electric Art, наділяють EQS особливим, унікальним і, при цьому, підкреслено ексклюзивним характером. Який підходить вам?

Нове інсценування, елегантне оформлення: інтер'єр EQS відповідає найвищим стандартам. І це вас надихне і вразить. Дозвольте собі здивуватися - очікування рідко буває таким захоплюючим і інтуїтивним одночасно. Емоційно приваблива візуалізація: унікальний гіперекран MBUX. Для прекрасних моментів: активне світлодіодне підсвічування салону. Автомобільна розкіш в кращому вигляді: простора задня частина салону першого класу, ексклюзивні матеріали та інноваційні декоративні елементи оздоблення.

Динаміка суперкара з комфортним запасом ходу - таке стало можливим завдяки новому електроприводу EQS із загальною потужністю близько 470 кВт.[1] Автомобілі мають привід тільки на задню вісь або на обидві вісі - варіанти 4MATIC. Високовольтна акумуляторна батарея розташовується між передніми і задніми колесами в днище автомобіля. Завдяки новій технології елементів і інтелектуальному управлінню енергопостачанням автомобіль EQS має запас ходу приблизно до 741 км[2].

 

[1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання (WLTP). Витрату палива й запас ходу розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС. Витрата електроенергії та запас ходу залежать від конфігурації автомобіля.

[2]Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.