28.06

КАСКО в дії: історії клієнтів, що отримали повний захист і відшкодування

Подорожі на власному авто – це задоволення, від якого важко відмовитись. Але всі, кому доводилось сідати за кермо, знають, що під час поїздок можуть траплятися і неприємності, від яких не застраховані навіть найдосвідченіші «аси». Що робити? Відповідь проста: придбати поліс КАСКО і таким чином захистити себе від фінансових витрат, яких може потребувати відновлення автомобіля. А, крім того, отримати всебічну підтримку експертів страхової компанії, які зроблять усе можливе для швидкого і якісного вирішення всіх питань.

Розповімо про декілька ситуацій на дорозі, в які потрапили клієнти СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО. Об’єднує ці випадки одне: всі ці водії мали поліси КАСКО, тож витрати на відновлення автомобілів покрила страхова.

Невдалий лівий поворот: виплата 4 млн 366,1 тис. грн

Рухаючись трасою у Волинській області, наш клієнт вирішив здійснити лівий поворот. Але під час цього маневру, в лівий бік його автомобіля влетіло інше авто, водій якого, за його поясненнями, просто не помітив Mercedes-Benz. Наслідки його неуважності виявились досить серйозним. Постраждала практично вся ліва частина автомобіля: безліч вм’ятин та подряпин, понівечений капот, зламане дзеркало. Рахунок на ремонт на офіційному СТО сягнув майже 4,4 млн грн. Добре, що у клієнта був поліс КАСКО, адже це врятувало його від безлічі проблем, в тому числі і фінансових витрат.

Політ у кювет: виплата 1 млн 683,3 тис. грн

У передмісті Борисполя наш клієнт рухався своєю смугою на безпечній швидкості, коли раптом із зустрічної смуги вилетів інший автомобіль, що намагався здійснити обгін, і врізався в його Mercedes-Benz. Удар був таким потужним, що автомобіль клієнта винесло в кювет. На щастя, ніхто не постраждав: спрацювали подушки безпеки. Але автомобіль отримав чисельні «травми»: понівечена передня ліва частина, зім’ятий капот, відірвана решітка бампера, розбита фара. Відновлення коштувало біля 1,7 млн грн. Добре, що страховка все покрила.

Зустріч з бетонною конструкцією: виплата 1 млн 213,3 тис. грн

А от у випадку, що нещодавно стався у Київській області, клієнт сам не розрахував швидкості, не впорався із керуванням, вилетів з траси і зіткнувся з бетонною конструкцією. Результати цієї «неочікуваної зустрічі» для Toyota Hilux виявилися вкрай сумними. Фактично була розбита вся передня частина авто: бампер, капот, крила. Двигун теж потребував ремонту. Загалом на відновлення знадобилося більше 1,2 млн грн, що, погодьтесь, було б дуже неприємною новиною для клієнта, якби свого часу він не уклав договір КАСКО з нашою компанією.

Тож не ризикуйте і не покладайтесь виключно на свого янгола-охоронця! Довірте захист свого авто полісу КАСКО і спокійно насолоджуйтесь автоподорожами.

Нагадаємо, що в січні-травні 2024 року ми виплатили нашим клієнтам майже 200 млн грн, в тому числі з КАСКО – 170,3 млн грн, що на 62% перевищує аналогічний показник минулого року.

 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.